Bosch Professional P GAS 18V-1 Şarjlı El Tipi Süpürge

Satıcı: İyi Buldum

Stokta var

Karşılaştır

Ürün Detayları

Bosch Professional P GAS 18V-1 Şarjlı El Tipi Süpürge

Yeni Döner Hava Akışı ile Pratik Kullanım

Profesyonel kullanıma imkân tanıyan el tipi süpürgenin benzersiz özellikleri sayesinde tüm kullanıcı tipleri pratik bir kullanımı üstün kalite performans ile sağlamaktadır. Kullanıcılar döner hava başlığı ile etkili bir temizleme işlemi gerçekleştirebilir.

Akü Gerilimi ile Benzersiz Deneyim

Şarjlı profesyonel el süpürgesi sayesinde kullanıcılar sıra dışı bir deneyim yaşarken ayrıca 18 W akü geriliminin sıra dışı özelliklerini kullanabilir. El tipi şarjlı süpürge akü hariç 1,3 kg ağırlığındadır.

Filtre Yüzeyi ile Hazne Hacmi

El tipi şarjlı süpürgenin sıra dışı kullanımı ve üstün özellikleri sayesinde kullanıcılar 55 cm2 filtre yüzeyinin gücünü 0,7 litre geniş hazne hacmi ile sağlamaktadır. Kullanıcılar geniş hazne hacmi ile etkili bir temizlik sağlayabilir.

Maksimum Hava Akış ile Vakum Basıncı

Ürünün sınıfının en iyi teknolojisini kullanıcılarına sunarak şarjlı süpürge maksimum performansı etkili bir şekilde sağlamaktadır. El tipi şarjlı süpürgenin türbin hava akış oranı 10 lt/sn olarak vakum basıncı ise 60 mbar olarak üretilmektedir.

Güçlü Yapısı ile Uzun Süreli Çalışma Süresi

El tipi süpürge portatif kullanımı ve kompakt ölçüleri ile maksimum 7 dakikaya kadar etkili bir şekilde çalışabilir. Kullanıcılar etkin bir temizliği en az enerji ile maksimum performans üzerinden kullanabilir.

Yıkanabilen Toz Kapağı ile Etkili Temizleme

Süpürgenin çıkarılabilen toz kapağı sayesinde kullanıcılar temizlik sonrasında ürünü dilediği gibi temizleyerek toz ve kirlerden arındırabilir. Her kullanımda temizlenebilen yapısıyla şarjlı süpürge dayanıklı malzemeden tasarlanmıştır.

Teknik Özellikler

 • Batarya Türü : Li-Ion

 • Çalışma Süresi : 7 DK

 • Emiş Türü : Kuru

 • Toz Kapasitesi : 700 ML

 • Güç (Volt) : 18

İlk yorumlayan siz olun “Bosch Professional P GAS 18V-1 Şarjlı El Tipi Süpürge”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İncelemeler

Henüz yorum yok.

Satıcı Bilgileri

 • Mağaza adı: İyi Buldum
 • Satıcı: İyi Buldum
 • Adres: Kızlarpınarı Mahallesi Kuloğlu Sokak 20/B
  Alanya Antalya
  07400 Antalya Antalya
 • Henüz derecelendirme bulunamadı!

Ana Menü