Hakkımızda İyi Buldum Hakkında Herşey !

2000’DEN BERİ HİZMETİNİZDEYİZ!

Şirket Profilimiz

Hakkımızda

"Alanya Bilişim Hizmetleri, 2000 yılında İbrahim Özdemir tarafından kuruldu. İbrahim Özdemir, elektrik öğretmeni olarak kariyerine başladıktan sonra teknoloji ve bilişim alanındaki tutkusunu iş dünyasına taşıdı. Oğlu Abdulhakim Mübin Özdemir, Yüksek Yazılım Mühendisi olarak firmamızın teknolojik gelişimine öncülük etmektedir. 'İyi Buldum' adlı web sitemiz üzerinden, sunucu, hosting ve domain hizmetleri sunarak sektörde öncü bir konuma ulaştık. Alanya merkezli firmamız, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile müşterilerinin dijital dünyadaki ihtiyaçlarına çözümler sunmaktadır."

Odeaweb ailesi olarak AR-GE çalışmalarına çok önem veriyoruz yeni teknolojilere ve gelişmelere aşığız. Temel dinamiğimiz sürekli yenilenmek ve gelişmek üzerine inşa edilmiştir.

Müşterilerimize karşı her zaman dürüst, samimi ve sorun çözmeye istekli bir organizasyon olarak kalacağız. En büyük reklamın mutlu müşteri olduğunu çok iyi biliyoruz ve ekip olarak 7/24 aktif sürekli iş takibi yapan profesyonellerimiz ile zaman kaybınızı asgari düzeyde tutmayı amaçlıyoruz.


Vizyonumuz

"Vizyonumuz, 'Alanya Bilişim Hizmetleri' olarak sektörde lider bir marka olmak ve global düzeyde tanınan bir hizmet standardı sunmaktır. En yeni teknolojileri kullanarak sunduğumuz hizmetlerle, sektördeki yeniliklerin öncüsü olmak ve sürdürülebilir başarılar elde etmektir. İbrahim Özdemir'in kurucusu olduğu firmamız, Abdulhakim Mübin Özdemir'in yenilikçi yaklaşımlarıyla teknoloji dünyasında fark yaratmayı amaçlamaktadır."


Misyonumuz

"'Alanya Bilişim Hizmetleri' olarak misyonumuz; yenilikçi, güvenilir ve kaliteli sunucu, hosting ve domain hizmetleri sunarak müşterilerimizin dijital dünyada başarılı olmalarını sağlamaktır. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, teknolojik gelişmeleri yakından takip edip, bu gelişmeleri hizmetlerimize entegre etmeyi hedefliyoruz."


Hedeflerimiz

"Alanya Bilişim Hizmetleri olarak kısa ve uzun vadeli hedeflerimiz; müşteri memnuniyetini sürekli artırarak sektördeki konumumuzu güçlendirmek, teknolojik yenilikleri hızla entegre ederek hizmet kalitemizi üst seviyelere çıkarmak ve global pazarda yer alarak marka bilinirliğimizi artırmaktır. Kurulduğumuz 2000 yılından itibaren sürekli büyüyen bir firma olarak, sektördeki lider konumumuzu daha da sağlamlaştırmayı hedefliyoruz."